Dermato kozmetika

ponúka odbornú starostlivosť o vašu pleť a kozmetické ošetrenia na liečbu akné, hĺbkové čistenie pleti či odstránenie pigmentových škvŕn a jazvičiek.

Pozrite si služby, ktoré ponúkame:

COOLifting

je revolučná metóda, ktorá spočíva v stimulácii kolagénu a elastínu. Zvyšuje okysličenie tkanív, čím prispieva k mladšiemu vzhľadu pomocou aplikácie chladu a tlaku na pokožku.

Diamantová dermabrázia

predstavuje moderné postupy a technológie, ktoré vás zbavia trápenia sa s nedokonalosťami ako sú vrásky, ochabnutá pleť či nesúmerné kontúry tváre.

HydraFacial

sa radí medzi jedno z najintenzívnejších ošetrení. Známe je svojím trojstupňovým procesom – hĺbkové čistenie, exfoliácia a hydratácia pokožky. Ide o neinvazívnu metódu, ktorá pomáha zlepšiť celkovú štruktúru pleti, jej tón aj vzhľad.

Ionoforéza

je účinnou a veľmi populárnou kozmetickou metódou využívanou na dopravenie účinných látok do pokožky, čo podporuje jej hydratáciu, upokojenie a detoxikáciu. Ide o neinvazívnu metódu starostlivosti o pleť.

Liečba akné

ponúka odbornú starostlivosť o vašu pleť a kozmetické ošetrenia na liečbu akné, hĺbkové čistenie pleti či odstránenie pigmentových škvŕn a jazvičiek.

Lymfatická masáž tváre

využíva jemné a pomalé pumpovacie pohyby smerujúce do lymfatických uzlín, pomocou ktorých sa redukuje nahromadená tekutina - lymfa, ktorá odvádza z tela prebytočné toxíny a škodlivé látky.

Meranie hydratácie v pokožke - Moisture Control

slúži na analýzu stavu vašej pokožky. Odmeraním hydratácie Vašej pokožky dokážeme účinne a odborne navrhnúť ďalšie postupy pre jej starostlivosť na základe vašich individuálnych potrieb.

OmniluxTM LED Light Terapia

je jednou z možností, ako zlepšiť stav kože bez invazívnych postupov a s minimálnymi vedľajšími účinkami. Táto terapia môže pomôcť nielen s kožnými problémami, ako sú vrásky a akné, ale tiež s celkovou kvalitou pokožky.

Oxygenoterapia

zvyšuje hladinu kyslíka v tele , ktorý je dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému, čím zlepšuje jeho schopnosť bojovať proti infekciam. Zlepšuje sa regenerácia tkanív a hojenie rán, čo znižuje riziko infekcii a pomáha zmierniť zaťaženie IS pre organizmus.

Ozonizér

má veľmi silné dezinfekčné účinky nielen na povrchu, ale aj v hlbších vrstvách ako sú mazové žľazy, potné žľazy či vlasové folikulum. Pomáha pri kožných problémoch ako je herpes vírus, ekzém alebo akné.

Peelingové ošetrenia

pomáhajú zjemniť a vyhladiť vašu pokožku, vrátiť jej hydratáciu a slúžia tiež ako prevencia pred starnutím pleti. Peeling vás zbaví všetkých odumretých a zrohovatelých častí na pokožke a dodá pokožke mladistvý vzhľad a jemnosť.

Relaxačná masáž tváre, krku, dekoltu

pomáhajú pri uvoľnení svalstva a znižujú hladinu stresu v organizme. Vhodné sú v každej situácii, keď chcete svojmu organizmu dopriať potrebný oddych.

Skin scrubber

je ošetrenie využívajúce ultrazvukovú technológiu, pomocou ktorej jemne odlupuje odumreté kožné bunky a nečistoty z pokožky. Ultrazvukové vlny pomáhajú uvoľňovať a odstraňovať bunkové zvyšky z pórov, čo napomáha k výraznému oživeniu pleti.

Stimul-Lifting

je metóda založená na spevňovaní svalstva a aktivácii buniek pod pokožkou, čo vytvára pozitívne, dlhotrvajúce účinky. Ošetrenie stimuluje kožu, spevňuje ochabnuté kontúry tváre a nepriamo zlepšuje mikrocirkuláciu a lymfatický obeh.

Svetelná terapia

pôsobí relaxačne a regeneruje pokožku. Terapia svetlom navyše posilní váš imunitný systém, zníži zápal či urýchli hojenie rán. Okrem toho spomaľuje proces starnutia stimuláciou kolagénu a pomáha pri bolesti.