Žilina

Objednajte sa

Dermato kozmetika

Lymfatická
masáž tváre

Spravte svojej pleti radosť a doprajte jej lymfatickú masáž tváre. Zbaví Vás nežiaducich toxínov, prekrví Vašu pokožku a navyše pri nej výborne zrelaxujete.

Objednajte sa

Je táto služba vhodná pre Vás?

Je táto služba
vhodná pre Vás?

Trápia ma tmavé kruhy pod očami.

Chcem svojej pokožke dopriať prekrvenie a hydratáciu.

Cítim sa vyčerpaná, chcem svojmu telu dopriať relax a uvoľnenie.

Hľadám nebolestivé ošetrenie, ktoré má širokospektrálne účinky.

A mnohé iné...

Potrebujete poradiť?

Objednajte sa na úvodnú konzultáciu a nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Charakteristika

Lymfatický systém slúži na udržiavanie telesných tekutín v rovnováhe. Pomocou lymfy – čírej tekutiny odvádza z tela prebytočné toxíny a škodlivé látky. Lymfatická masáž tváre využíva jemné a pomalé pumpovacie pohyby smerujúce do lymfatických uzlín, pomocou ktorých sa redukuje nahromadená tekutina.

Trvanie
ošetrenia

45 min

Počet
sedení

Podľa potreby

Opakovanie
ošetrenia

Podľa potreby

Zbavte sa toxínov!

Objednajte sa

Liečba / aplikácia

Lymfatická masáž tváre je približne 45 minútové ošetrenie, ktoré Vás zbaví toxínov pomocou jemného tlaku na lymfatické uzliny.

Výhody liečby

  • Všestranná metóda
  • Jednoduchá aplikácia
  • Neinvazívna liečba
  • Bez vedľajších účinkov
  • Bezbolestná aplikácia
  • Relaxačná a uvoľňujúca metóda

After Care

Pri návšteve kliniky Vás prevedieme procesom liečby a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Naša starostlivosť o Vás sa však po liečbe nekončí. Po ošetrení dostanete všetky dôležité informácie o následnej starostlivosti a v prípade akýchkoľvek otázok Vám budeme k dispozícii.

Vitajte u nás

Ponúkame Vám

Povedali o nás

Renáta

Hľadala som profesionalitu a našla som ju tu. Profesionálna starostlivosť, láskavý prístup, veľmi milé vystupovanie a pochopenie. Od prvej rezervácie je všetko perfektné. Vrelo odporúčam a ďakujem krásne za starostlivosť.

Mariana

Skvelá klinika, ústretový personál s profesionálnym prístupom. Môžem len vrelo odporučiť. Som nadmieru spokojná zákazníčka.

Katarína

Salón navštevujem už roky a vždy som veľmi spokojná. Milý a ústretový personál, služby sú vždy na profesionálnej úrovni, odporúčam!

Janka

Ďakujem a ešte raz ďakujem. Ak máte problém s nadmerným ochlpením alebo Vás už nebaví a trápi neustále holenie, určite odporúčam. Nebojte sa ani ceny, ani bolesti, na klinike ochotne pomôžu. Oceňujem ľudský prístup.

Dana

Ďakujem veľmi pekne za ošetrenie. Veľmi milá sestrička s úžasným prístupom, už teraz sa teším na ďalšie ošetrenie. Vrelo odporúčam ostatným!

Alena

Veľká spokojnosť! Milý prístup, ochota riešiť rýchle preobjednávanie a kvalitná práca.